AGRO PIR IZOLAČNÍ SYSTÉM POWERLINE®

Nabízíme inovativní izolační systémy pro průmyslové a zemědělské stavby (živočišnou a rostlinnou produkci). Nabízené PIR systémy jsou vhodné pro použití v agresivním prostředí, zvyšují welfare hospodářských zvířat, zlepšují hygienu vnitřního prostředí, Prodlužují životnost a ochranu střešní konstrukce (krovu).


AGRO PIR PODKROKEVNÍ IZOLAČNÍ SYSTÉM POWERLINE®

Systém Powerline® je více než 30 let používaný po celé západní Evropě. Nabízí vysoký výkon izolace, dlouhou životnost, nekoroduje, přispívá k welfare zvířat a hygieně, zvyšuje ochranu střešních konstrukcí a střešní krytiny, vyhovuje platné požární platné legislativě.

Zateplovací systém Powerline® je podkrokevní izolační systém pro zemědělské a průmyslové stavby a přístřešky. Jedná se o lehký (+/- 30 kg/m3) sendvičový panel z tvrzené PIR pěny (vhodný jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce), která je oboustranně opláštěná hliníkovou vrtvou. Z pohledové/vnitřní strany je navíc pokrytá bíle lakovanou vrstvou, díky které dlouhodobě odolává agresivním stájovým plynům a vlhkosti. Tím je zajištěna trvalá ochrana konstrukce krovu, čímž se prodlouží její životnost. Systém je navrhnutý, aby chránil konstrukci a střešní krytinu vůči korozi a degradaci.

Systém Powerline® má patentovaný způsob spojů desek, který zajistí dokonalou parotěstnost, která je důležitá z hlediska ochrany konstrukce a hygieny.

Reference:

Systém Powerline® je v západní evropě používaný již více než 30 let s velkým úspěchem. U nás používají systém menší ale také velký chovatelé. Od roku 2000 se zaizolovalo ze systémem více než 100.000 m2 v České a Slovenské republice.

Image

Drůbežárna 2015 - 2300m2

Image
 
 

VLASTNOSTI:

 • Vhodný pro novostavby i rekonstrukce zemědělských staveb a přístřešků
 • Velmi nízká váha, snadná a rychlá montáž díky širokorozponovým deskám (až 15,6 m) vyráběnám na míru
 • Vysoká pevnost v tlaku (min. 150 kPa), vhodný pro pravidelné vysokotlaké mytí
 • Odolnost vůči agresivnímu prostředí, také poskytuje dobrou vzduchotěsnost 
 • Díky bílé lakované fólii navozuje lepší světelné podmínky
 • Díky 2-plášťové střeše se lépe navozují dobré vzduchodé podmínky s lepším odvodem agresivních plynů a vlhkosti - ochrana střešní konstrukce
 • Zvyšuje vnitřní hygienu a pozitivní vliv na welfare
 • Snížením podhledu se výrazně zmenší vytápěná plocha a tudíž se sníží provozní náklady
 • Deklarovaný součinitel tepelné vodivosti ʎD = 0,024 W / m*K
 • Vytvořením 2-plášťové střechy je izolant, vzniklý polymerací, trvale ochráněn, a tudíž se výrazně prodlouží jeho životnost (= proces polymerace je zpomalen bez tvrvalé a nenávratné degradace izolačních vlastností)
 • Třída reakce na oheň: Euroclass D-s2, d0 (platný český požární atest)

 

Produktový list (PDF)
Technický list (PDF)
Image

Pokud Vás systém zaujal, můžete kontaktovat přímo obchodního zástupce výrobní firmy systému Recticel®

Napište zprávu přes tento kontaktní formulář

vaše číslo devět místním tvaru bez mezer příklad : 700123123
odepište text z obrázku