AGRO PIR IZOLAČNÍ SYSTÉMY

Nabízíme inovativní izolační systémy pro průmyslové a zemědělské stavby (živočišnou a rostlinnou produkci). Nabízené PIR systémy jsou vhodné pro použití v agresivním prostředí, zvyšují welfare hospodářských zvířat, zlepšují hygienu vnitřního prostředí, Prodlužují životnost a ochranu střešní konstrukce (krovu).


 

AGRO PIR PODKROKEVNÍ SYSTÉM POWERLINE®

Systém Powerline® je více než 30 let používaný po celé západní Evropě. Nabízí vysoký výkon izolace, dlouhou životnost, nekoroduje, přispívá k welfare zvířat a hygieně, zvyšuje ochranu střešních konstrukcí a střešní krytiny, vyhovuje platné požární platné legislativě.

Zateplovací systém Powerline® je podkrokevní izolační systém pro zemědělské a průmyslové stavby a přístřešky. Jedná se o lehký (+/- 30 kg/m3) sendvičový panel z tvrzené PIR pěny (vhodný jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce), která je oboustranně opláštěná hliníkovou vrtvou. Z pohledové/vnitřní strany je navíc pokrytá bíle lakovanou vrstvou, díky které dlouhodobě odolává agresivním stájovým plynům a vlhkosti. Tím je zajištěna trvalá ochrana konstrukce krovu, čímž se prodlouží její životnost. Systém je navrhnutý, aby chránil konstrukci a střešní krytinu vůči korozi a degradaci.

Systém Powerline® má patentovaný způsob spojů desek, který zajistí dokonalou parotěstnost, která je důležitá u podobných systémů

Reference:

Systém Powerline® je v západní evropě používaný již více než 30 let s velkým úspěchem. U nás používají systém menší ale také velký chovatelé. Od roku 2000 se zaizolovalo ze systémem více než 100.000 m2 v České a Slovenské republice.

Image

Drůbežárna 2015 - 2300m2

Image

Drubezárna 2016 - 4000m2

Image

Prasečák 2017 - 1/6 hal 23 000 m2

Image

Prasečák 2017 -  2/6 hal 23 000 m2

VLASTNOSTI:

 • Vhodný pro novostavby i rekonstrukce zemědělských staveb a přístřešků
 • Velmi nízká váha, snadná a rychlá montáž díky širokorozponovým deskám (až 15,6 m) vyráběnám na míru
 • Vysoká pevnost v tlaku (min. 150 kPa), vhodný pro pravidelné vysokotlaké mytí
 • Odolnost vůči agresivnímu prostředí, také poskytuje dobrou vzduchotěsnost 
 • Díky bílé lakované fólii navozuje lepší světelné podmínky
 • Díky 2-plášťové střeše se lépe navozují dobré vzduchodé podmínky s lepším odvodem agresivních plynů a vlhkosti - ochrana střešní konstrukce
 • Zvyšuje vnitřní hygienu a pozitivní vliv na welfare
 • Snížením podhledu se výrazně zmenší vytápěná plocha a tudíž se sníží provozní náklady
 • Deklarovaný součinitel tepelné vodivosti ʎD = 0,024 W / m*K
 • Vytvořením 2-plášťové střechy je izolant, vzniklý polymerací, trvale ochráněn, a tudíž se výrazně prodlouží jeho životnost (= proces polymerace je zpomalen bez tvrvalé a nenávratné degradace izolačních vlastností)
 • Třída reakce na oheň: Euroclass D-s2, d0 (platný český požární atest)

 

Produktový list (PDF) Technický list (PDF)

Pokud Vás systém zaujal, můžete kontaktovat přímo obchodního zástupce výrobní firmy systému Recticel ing. Michala Pokorného přes kontaktní formulář níže.

Nebo pošlete email na michal@halove-centrum.cz

Poskytnuté osobní údaje budou použity výhradně pro zpracování odpovědi.
Opište text z obrázku do kolonky umiestnenej v pravo. V případě že se obrázek nezobrazuje, nebo je špatně čitelný stiskněte ikonku reload v pravo. Nebo nam napište na email: info@halove-centrum.cz